В Дрогобичі почали облаштування Алеї Героїв | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Дрогобичі почали облаштування Алеї Героїв
11 Лютого, 12:12

В Дрогобичі почали облаштування Алеї Героїв

В Парку Степана Бандери в Дрогобичі розпочалися роботи з облаштування Алеї Героїв. Про це повідомляє Media Дрогобиччина.

Проєкт майбутньої пам’ятної Алеї розробила дружина загиблого Героя Руслана Сиксоя (Ультраса), художниця Христина Соломчак. Його презентували у міській раді в листопаді минулого року.

Алея має постати у вигляді арки, яка міститиме металеві плити з нанесеними зображеннями полеглих Героїв. Обрамлення арки буде виконане у вигляді вишиванки, яка світитиметься в темну пору доби. Білі птахи на арці символізуватимуть душі Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Відтак, відсканувавши QR-код, який буде розміщено біля фотографій полеглих захисників – кожен відвідувач матиме змогу перейти на електронний пантеон та прочитати біографічні дані воїна, а також інформацію про те, де він загинув, які мав бойові відзнаки та заслуги та де похований.

Станом на сьогодні вже виготовили металеві конструкції для арки, роздрукували фотографії захисників та виготили символічних птахів. У планах закласти Алею бруківкою, облаштувати освітлення та відеоспостереження згідно дизайнерського проєкту та провести благоустрій навколишньої території.

Відео