В Дрогобицьку міськраду пропускатимуть лише з паспортом – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Дрогобицьку міськраду пропускатимуть лише з паспортом
22 Червня, 13:57

В Дрогобицьку міськраду пропускатимуть лише з паспортом

Виконком Дрогобицької міськради затвердив документ, який регулює порядок доступу жителів міста до приміщення ради. Положення про організацію пропускного режиму до приміщень адмінбудівлі та правил перебування громадян в адмінбудівлі виконавчого комітету Дрогобицької міської ради ухвалили 20 червня, повідомляє пресслужба ради.

«Усім громадянам надається вільний доступ до службових приміщень за наявності документу, що посвідчує особу, або за погодженням з відповідальним працівником установи (організації), з яким здійснювалось погодження, несе персональну відповідальність за дотримання відвідувачем вимог цих Правил, а також за своєчасне залишення відвідувачем адміністративної будівлі. Представники ЗМІ допускаються до адмінбудівлі за редакційним посвідченням штатного або позаштатного журналіста чи оператора», – йдеться в Положенні.

Право безперешкодного доступу мають народні депутати України, депутати міської ради, керівники та працівники комунальних підприємств та закладів міст, працівники поліції, прокуратури, СБУ, Державної податкової служби, за пред’явленням службових посвідчень.

Відео