В Городку на Львівщині волонтери зібрали понад мільйон гривень для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Городку на Львівщині волонтери зібрали понад мільйон гривень для ЗСУ
21 Квітня, 20:00
logo-black

В Городку на Львівщині волонтери зібрали понад мільйон гривень для ЗСУ

В Городку на Львівщині місцеві волонтери громадської організації “Апостольська Чота” організували щотижневу акцію “Кава для Воїна”, гроші з якої йдуть на допомогу нашим Захисникам. Акція проводиться біля Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у неділю після Святих Літургій з благословення пароха парафії отця Михайла Греділя. Парафіяни храму мають змогу випити каву, почастуватися смаколиками та зробити добру справу.

LMN поспілкувалася з заступницею голови громадської організації «Апостольська Чота» Уляною Греділь та дізналися, як виникла ідея такої потрібної ініціативи.

“Ідею створення «Кави для Воїна» ми позичили у наших друзів з Української громади Свщм.Йосафата, що у Мілані, з якими ми активно співпрацюємо. Акцію на нашій парафії розпочали у жовтні минулого року. Основний акцент був на каву, але потім ми вирішили, що будемо ще пригощати благодійників різними смаколиками. Їх, як правило, готують учасники громадської організації «Апостольська Чота» або їхні батьки, але також чисельно долучаються парафіяни храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. В основному пригощаємо домашньою випічкою та різноманітними десертами ”, – каже пані Уляна. 

Волонтери “Апостольської Чоти” на цьому не зупиняються, а поширюють акцію “Кава для Воїна” й на інші парафії Городка. 

“У нас домовленості про проведення акції «Кава для Воїна» з парохом церкви Перенесення мощей Святого Миколая, парохом Храму Преображення Господнього та парохом храму Зіслання Святого Духа. На цих парафіях волонтерить також молодь нашої організації, але смаколики готують парафіями тих церков» – говорить заступниця організації. 

Пані Уляна каже, що з акції вже вдалося зібрати понад один мільйон гривень. Все, що жертвують люди, йде на допомогу нашим Героям, на забезпечення їхніх основних потреб і запитів, які вони надсилають.  

“Городківчанам подобається акція “Кава для Воїна”, тому що: по-перше, здійснюється величезна допомога наших городоцьким військовослужбовцям, а також залучена молодь до роботи, а по-друге, смаколики домашні і зроблені з любовʼю”, – додає волонтерка. 

Її слова підтверджує одна з постійних учасниць акцій “Кава для Воїна” пані Галина.

“Мені подобається акція, тому що це гарна можливість після літургії зустрівшись з родиною, випити смачної кави, з’їсти щось смачненьке і при цьому зробити донат для наших Воїнів. Волонтери завжди дуже привітні, тому хочеться до них підійти і щось купити. “Апостольська Чота” завжди організовує цікаві ініціативи для залучення пожертв і це не може не тішити”,- каже жінка.

Доєднатися до акції “Кава для Воїна” на допомогу ЗСУ можна за реквізитами:


Рахунок ГО «Апостольська Чота»:

UA653052990000026001021012983 

ЄДРПОУ 41606880

  • Картка ПриватБанку отця М.Греділя 5168 7456 1513 0801 
  • Картка Монобанку отця М.Греділя 4441 1111 3164 2575 
  • Paypal: [email protected]
User Image
Адріана Карапінка
Відео