В Яворові на Львівщині відкрили сучасний стадіон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Яворові на Львівщині відкрили сучасний стадіон
18 Липня, 10:01

В Яворові на Львівщині відкрили сучасний стадіон

Для жителів та гостей міста тепер доступні: футбольне поле, спортивні майданчики для футболу, міні-футболу, та баскетболу, а також бігові доріжки для комфортних занять легкою атлетикою та окремо відведене місце для стрибків у довжину. Крім цього в рамках проекту збудовано трибуни на 824 глядацьких місць, реконструйовано адмінбудинок, проведено водовідведення, освітлення, відеоспостереження. Повністю оновили футбольне поле: на ньому зроблено полив, дренаж, засіяно траву.

Проект реалізовано за ініціативи програми Президента України Велике Будівництво та фінансування з державного бюджету (7000000 грн.), соц-економу (1000000 грн., за сприяння народного депутата Павла Бакунця), спонсора генерального директора Групи компаній Kormil Ігоря Пацули (461253 грн.) та коштів Яворівської міської ради (24371094 грн.)

А відкриття стадіону стало головною спортивною подією цього літа, бо на полі у матчі зійшлися дві футбольні команди – Збірна ветеранів «Яворів» та Національна збірна України серед ветеранів. До слова, перемогу з рахунком 2:3 здобули останні.

Нова сторінка історії міста вже розпочата. Стадіон та ДЮСШ готові тренувати майбутніх спортсменів та зірок спорту. А жителі та гості міста можуть досхочу тренуватися та грати в спортивні ігри на новому стадіоні.

Відео