В Італії помер житель Жовкви: небайдужих просять допомогти фінансово, щоб перевезти тіло | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Італії помер житель Жовкви: небайдужих просять допомогти фінансово, щоб перевезти тіло
13 Травня, 12:37

В Італії помер житель Жовкви: небайдужих просять допомогти фінансово, щоб перевезти тіло

У неділю, 9 травня, поблизу Неаполя в Італії, у клініці Салерно помер мешканець Жовкви Ігор Шоломон. Родичі шукають кошти аби можна було перевезти тіло чоловіка в Україну та поховати на кладовищі біля близьких.

«Дорогі однокласники, друзі, земляки Жовківчани, родичі, всі хто знав і хто не знав Ігора Шоломона – велике прохання допомогти зібрати кошти для того щоб повернути ще одного сина на українську землю з далекої Італії. Щоб його спрацьоване тіло повернути на Батьківщину і положити біля мами на вічний спочинок, щоб родина і друзі мали можливість ще довго приходити на його могилу, щоб поговорити з Ігором і з його Мамою», – написала у себе  на сторінці в Фейсбук однокласниця покійного.

Жінка розповідає Ігор був світлою та доброю людиною. Навчався у Рава-Руській школі-інтернаті. Кілька років тому поїхав до Італії на заробітки. Найближчим часом хотів повернутися в Україну. Але смерть спіткала чоловіка. Ігор помер в неділю, 9 травня, поблизу Неаполя в лікарні Салерно “Ostendale San Giovanni di Dio e ruggi a’Aragona di Salerno”. Зараз його тіло перебуває в морзі. А друзі та родичі в Україні збирають кошти, аби можна було повернути його на Батьківщину.

«Консульство в Неаполі вже займається питанням повернення Ігоря на Україну. На все це потрібні кошти, яких родина не має. Тому я, однокласниця, прошу Вас, дорогі друзі проявити Християнське милосердя і допомогти у зборі коштів для того, щоб повернути нашого земляка на Батьківщину», – додає Надія.

Банківський рахунок відкрив старший брат покійного Сергій Шоломон.

 

  • 0
  • 2932
Відео