Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Ізюмі примусово депортовують людей до росії
16 Квітня, 21:13

В Ізюмі примусово депортовують людей до росії

У Харківській області окупанти примусово депортовують людей до рф. Про це повідомив начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради Максим Стрельник у Facebook.

“російські окупанти у співпраці з місцевими зрадниками організували примусову депортацію з міста більше ніж 50 ізюмчан. Автобуси з людьми перетнули кордон в пункті пропуску Чугунівка і далі направилися в невідомому напрямку”, – написав він.

За його словами це ʼ злочином проти людяності. І всі його організатори і виконавці повинні бути найсуворіше покарані, у відповідності до законів воєнного часу.

“Прошу родичів ізюмчан, які стали жертвами випадків насильницької висилки своїх близьких з Ізюма до росії, негайно повідомляти про це до найближчих відділків поліції”.

Рекомендеюуть усі повідомляти тим мешканцями, які виходять на зв’язок, щоб вони уникали контактів з озброєними особами, не повідомляли будь-яку персональну інформацію про себе або членів своєї сім‘ї, не підписували жодних документів і не надавали нікому своїх паспортів.

  • 0
  • 178
Схожі новини