Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Харкові військові демонтували бюст маршалу Жукову (ВІДЕО)
17 Квітня, 12:40

В Харкові військові демонтували бюст маршалу Жукову (ВІДЕО)

У Харкові вранці 17 квітня спецпризначенці полку «Азов» демонтували пам’ятник радянському маршалу Георгію Жукову, повідомляє Громадське.

«Усе сталося миттєво, близько 11:00. Під’їхали дві машини з військовими. Зняли бюст, вивезли все кудись. Зараз все тихо, ми розбираємося», — розповіла голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій.

Демонтували пам’ятник спецпризначенці харківського спецпідрозділу KRAKEN, повідомив командир батальйону Костянтин Немічев. Він опублікував відео знесення пам’ятника.

Додамо, спецпідрозділ «KRAKEN» – це окремий розвід-диверсійний підрозділ у складі однієї з військових частин Міністерства Оборони України. Його створили 11 квітня цього року.

Нагадаємо, у червні 2019 року бюст Жукова вже зносили активісти, проте у липні того ж року місцева влада повернула на постамент бюст маршала. А у 2021 році тоді ще в.о. мера Харкова Ігор Терехов заявив, що в місті й надалі існуватимуть пам’ятник маршалу Георгію Жукову та проспект його імені. Реакції Терехова на сьогоднішній демонтаж наразі немає.

Схожі новини