В Херсоні підірвали ще одного місцевого колаборанта | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Херсоні підірвали ще одного місцевого колаборанта
24 Червня, 11:51

В Херсоні підірвали ще одного місцевого колаборанта

В окупованому Херсоні підірвали автомобіль представника проросійської так званої адміністрації області. За попередніми даними, колаборант загинув. Про це повідомили російські пропагандистські видання “РИА Новости” та український журналіст Денис Казанський, пише Українська правда.

Зокрема сьогодні вранці, 24 червня, російські ЗМІ повідомили, що у Херсоні вибухнув автомобіль.

За даними Української правди, ця машина належала місцевому колаборанту Дмитру Савлученку, який був функціонером молодіжної організації “Нова Русь”. За попередніми даними, людина, яка перебувала в машині, загинула.

За інформацією росЗМІ, внаслідок замаху, ймовірно, загинув саме так званий голова управління сім’ї, молоді та спорту проросійської військово-цивільної адміністрації Савлученко.

Про його загибель повідомив також український журналіст Денис Казанський. Він опублікував фото з місця події.

За його словами, Савлученко був членом партії обвинуваченого в держзраді Віктора Медведчука і довгі роки відкрито займався в місті антиукраїнською діяльністю.

Журналіст припустив, що колаборанта могли ліквідувати українські спецслужби, але зазначив, що не можна виключати і варіант кримінальних розбірок.

«Сьогодні на окупованих територіях відбувається скажений розподіл награбованого добра – різні угруповання борються за вивезення краденого зерна, вигадують різні “жовті перепустки” для фермерів, мародерствують на захоплених підприємствах», – заначив журналіст.

Відео