Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Херсонському ізоляторі окупанти катують понад 300 проукраїнських активістів і ветеранів
28 Квітня, 15:44

В Херсонському ізоляторі окупанти катують понад 300 проукраїнських активістів і ветеранів

Жертвами окупантів найчастіше стають чоловіки призовного віку. Насамперед – ветерани АТО/ООС, колишні військові та правоохоронці, проукраїнські активісти. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, на території окупованого Херсону у приміщеннях ізолятора тимчасового тримання перебувають понад 300 проукраїнських активістів і ветеранів АТО/ООС, яких допитують і катують.

Також у селі Велика Лепетиха Херсонської області окупанти створили фільтраційний табір.

«Нещодавно туди прибули близько 400 російських військовослужбовців, одягнених у форму росгвардії. Вони шукають і затримують чоловіків призовного віку. Затриманих українських чоловіків масово вивозять в напрямку тимчасово окупованого Криму», – розповіла омбудсмена.

Окрім того, як повідомила Денісова, на захоплених ворогом територіях Харківської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Донецької областей проводяться масштабні «фільтраційні заходи».

Омбудсменка закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час вторгнення рф в Україну врахувати ці злочини та порушення прав людини рф в Україні.

Схожі новини