В Комарно на Львівщині за вказівкою мера жителям закрили доступ до міськради (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Комарно на Львівщині за вказівкою мера жителям закрили доступ до міськради (ВІДЕО)
10 Березня, 17:32
logo-black

В Комарно на Львівщині за вказівкою мера жителям закрили доступ до міськради (ВІДЕО)

Вже майже тиждень жителі Комарно на Львівщині не можуть потрапити до міської ради, оскільки на дверях в будівлю з’явився кодовий замок. Як стало відомо LMN, зачинити двері перед містянами наказав голова міста Ігор Черевичник.

Як розповів LMN мешканець міста пан Микола, доступ до міськради закрили з понеділка, 6 березня. Чому так сталося містяни не знають, але дуже обурені таким нововведенням.

«Ще такого не було. Як це може бути, щоб жителі громади не могли потрапити до міськради?! Це незаконно. Куди тепер нам звертатися? До кого?», – каже чоловік.

Жодного дзвінка чи сигнальної кнопки біля дверей немає. Таким чином жителів міста позбавили будь-якого доступу до міських посадовців. І деякі з них самі визнають, що таке рішення йде не на користь громади і їх самих.

«Так, є така незручність зараз. Але більше прокоментувати не можу, бо це була не моя вказівка», – сказав LMN заступник міського голови Роман Павлишин.

Хто ж наказав поставити замок він сказати відмовився. Однак джерела LMN в раді повідомили, що таку вказівку дав мер міста Ігор Черевичник попри те, що колеги його переконували цього не робити.

За словами Романа Павлишина, наразі вони планують через виконком провести рішення про зняття цього кодового замка з дверей будівлі ради.

Відео