В лікарні Львова реабілітують хлопця з Донеччини, в руках якого розірвалась міна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В лікарні Львова реабілітують хлопця з Донеччини, в руках якого розірвалась міна
22 Липня, 10:41

В лікарні Львова реабілітують хлопця з Донеччини, в руках якого розірвалась міна

17- літній Павло з Донеччини ледь не втратив життя, піднявши із землі пляшку, яка виявилася міною. Про це розповіли у Першому медоб’єднанні Львова.

У розпал війни хлопець залишився сам. Батько пішов захищати країну на фронт, а маму з молодшим братом окупанти насильно вивезли у росію.

Після того, як в дім влучила ракета, хлопець  перебрався переховуватися від обстрілів у Святогірську Лавру. Там він допомагав місцевим мешканцям та українським військовим. В один із таких днів Павло підібрав пляшку з землі аби викинути її у смітник, однак вже за долю секунди пролунав вибух. Предмет був замінованим.

Прийшов до тями Павло лише у Львові. У Лікарню Святого Миколая хлопця доправили евакуаційним потягом. Стан вкрай важкий: забій легенів, розрив м’яких тканин кисті та передпліччя правої руки, масивна травма правого стегна та інфекційне ускладнення. Більше тижня медики боролися за життя хлопця у відділенні реанімації.

Опісля лікарі продовжили подальше лікування ран.

«Найважча з них – розрив м’яких тканин кисті правої руки, якою Павло підібрав пляшку. У міру загоєння кінцівки, з хлопцем почав активно працювати наш спеціаліст відділення реабілітації – старший дитячий фізіотерапевт Сергій Худа. І успіхи хлопця неймовірні: Павло уже сам знову застібає ґудзики та частково розгинає пальці. Лікарі кажуть – аби повністю випрямити долоню йому потрібен ще щонайменше місяць щоденних занять», – розповіли у лікарні.

А поки Павло сумлінно виконує всі вправи, не втрачає віри, мріє стати військовим і точно знає, Донбас – це його дім, Донбас – це Україна.

Відео