В лісі у Польщі знайшли залишки ймовірно ракети “повітря – земля” з написами російською мовою – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В лісі у Польщі знайшли залишки ймовірно ракети “повітря – земля” з написами російською мовою
27 Квітня, 10:32

В лісі у Польщі знайшли залишки ймовірно ракети “повітря – земля” з написами російською мовою

В лісі неподалік міста Бидгощ на півночі Польщі знайшли залишки невідомого військового об’єкта. Ймовірно йдеться про ракету. Як повідомляють журналісти RMF24.FM, на знахідці є написи російською мовою.

«Біля міста Замостя, приблизно в 15 км від Бидгоща, виявлено залишки невпізнаного військового об’єкта. Ситуація не загрожує безпеці жителів», – повідомили в міністерстві оборони Польщі.

z29704964ih-zdjecie-ilustracyjne
000h2ygnra4o4lmd-c116-f4

Зараз на місці працюють поліція, військова поліція, Служба військової контррозвідки, прокуратура та експерти. Про це повідомив міністр юстиції Польщі Збігнев Зьобро. Відомо, що прокуратура Гданська вже відкрила провадження у цій справі.

За даними RMF24.FM, знахідка є ракетою типу «повітря-земля» без боєголовки. На ній є написи російською мовою. Повідомляють також, що на знахідку натрапили позавчора і з того часу доступ до місця закрито. В польській прокуратурі наразі відмовляються від коментарів.

Відео