Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В ЛОДА хочуть перевести область в червону зону
28 Січня, 13:49

В ЛОДА хочуть перевести область в червону зону

Сьогодні ввечері обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядатиме питання переведення Львівщини в червону зону. Про це повідомив на брифінгу Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

«Епідситуація щодня погіршується. Львівщина є в лідерах серед всіх областей, оскільки в більшості областей щодня виявляють близько тисячі хворих, а на Львівщині – 2-3 тисячі щодня. Щоденно зростає відсоток нових госпіталізацій, заповненість лікарень зросла вже до 34%», – повідомив Орест Чемерис.

Також він зазначив, що в області зросла кількість викликів та виїздів швидкої допомоги. Наразі у стаціонарах області перебуває 1 794 людини. Зокрема, найбільше хворих знаходиться у Центрі легеневого здоров’я – 250 госпіталізованих. У Львівській обласній лікарні «ОХМАТДИТ» госпіталізовано 104 дитини, а у обласному перинатальному центрі – 15.

Однак у семи лікарнях Львівщини не госпіталізовано жодної людини із коронавірусом. Йдеться про Львівська клінічну лікарню на залізничному транспорті, 1 міську клінічну лікарню Львова, Жидачівську, Пустомитівську, Самбірську, Буську районні лікарні.

Додамо, у червоній зоні епідеміологічної безпеки забороняється:

  • робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • проведення масових заходів;
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Не застосовуватимуться обмеження лише в тому випадку, якщо всі працівники та відвідувачі будуть повністю вакциновані від коронавірусу та матимуть «зелені» сертифікати про вакцинацію.

Схожі новини