Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В ЛОДА хочуть посилити карантинні обмеження
25 Січня, 12:19

В ЛОДА хочуть посилити карантинні обмеження

Сьогодні ввечері на засіданні обласної комісії з питань техногенно-епідеміологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій розглядатимуть питання посилення карантинних заходів на Львівщині. Очікується, що на території області почнуть діяти обмеження «червоної» зони епіднебезпеки. Про це розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

За двома показниками Львівщина вже третій день поспіль перевищує показники червоної зони (кількість заражень і кількість госпіталізованих), а це означає, що державна комісія ТЕБ і НС може посилити карантин на території області. Поки цього не сталося, обласні урядники вирішили зіграти на випередження і ввести нові обмеження задля запобігання стрімкому поширенню коронавірусу. Зокрема, хочуть, щоб від завтра, 26 січня:

  • всі заклади освіти, крім дошкілля, перейшли на дистанційну форму навчання;
  • наповненість громадського транспорту була не більше 50%;
  • всі розважальні заходи під забороною.

Поряд з цим, планують посилити контроль над дотриманням норм карантину.

Додамо, що сьогодні державна комісія ТЕБ і НС встановила «червоний» рівень епіднебезпеки для Рівненської області з 27 січня. Таким чином, до зони найжорсткіших карантинних норм вже увійшли два регіони України. Раніше «червоною» оголосили Івано-Франківську область.

Як повідомляла ЛМН, сьогодні в області виявили 2299 нових випадків COVID-19.

Схожі новини