Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В ЛОДА віддали 50 тисяч гривень за впорядкування архіву 76-ти річній львів’янці
18 Лютого, 11:52
logo-black

В ЛОДА віддали 50 тисяч гривень за впорядкування архіву 76-ти річній львів’янці

Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації підписав договір щодо впорядкування архівних документів з 76-ти річною львів’янкою. Про це виданню Львівська мануфактура новин стало відомо з інформації на порталі ProZorro та clarity-project.

Згідно умов договору від 29 грудня 2021 року, фізична особа-підприємець Наталія Чудновська до 31 грудня 2021 року впорядкує архівні документи – тобто за два дні після укладання договору. За такі послуги Департамент охорони здоров’я заплатив 49,87 тисяч гривень.

Варто зазначити, за інформацією сервісу clarity-project підприємець Наталія Чудновська народилась у 1946 році та зареєстрована на вулиці Городоцькій у Львові.

За один лише грудень 2021 року вона підписала десять договорів на суму 252 тисячі гривень. Серед її замовників окрім Департаменту охорони здоров’я ЛОДА є Залізнична районна адміністрація з договором на 11,5 тис. гривен, Департамент міжнародної технічної допомоги з договором на 12,5 тис. гривен, Департамент з питань цивільного захисту з договором на 34,9 тис. гривен, Департамент дорожнього господарства з договором на 15 тис. гривень, Львівська обласна державна адміністрація з договором на 45 тисяч гривень, та інші.

Загалом у 2021 році Наталія Чудновська підписала дев’ятнадцять договорів на загальну суму 521 тисяча гривень.

Згідно реєстру юридичних осіб Наталія Чудновська також є директором приватного підприємства «Аннзор», котре зареєстровано у 2008 році з статутним капіталом 100 гривень. Власником компанії зазначена мешканка міста Миколаїв, Миколаївської області  Зоріат Возіян.

Схожі новини