«В Лондоні жінка плакала»: до скандального виступу «Квартал» залучив хор Верьовки (відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«В Лондоні жінка плакала»: до скандального виступу «Квартал» залучив хор Верьовки (відео)
21 Жовтня, 16:13

«В Лондоні жінка плакала»: до скандального виступу «Квартал» залучив хор Верьовки (відео)

У суботу, 19 жовтня, у шоу «Вечірній Квартал» на телеканалі “1+1” показали музичний номер, присвячений підпалу будинку ексголови Нацбанку України Валерії Гонтаревої.  До виступу залучили жіночу частину національного хору імені Верьовки. Соло виконував Євген Кошовий.

На українську народну пісню “Горіла сосна” створили пародію. Зокрема лунали слова: “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Хата згоріла від стида».

Номер викликав обурення в мережі. Відреагували також урядовці та політики.

Міністр культури Володимир Бородянський попросив у Гонтаревої вибачення.

 

“Вибачте, Валерія Олексіївна, мені соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки”, – написав він учора на своїй сторінці у Facebook. А нині додав: «У моїй системі цінностей радіти тому, що у людини згорів будинок – зловтіха, яка породжує вседозволеність, цю модель поведінки не можна підтримувати або виправдовувати – її можна тільки присікати».

 

Міністр економіки Тимофій Милованов зазначив, що таке висміювання може негативно вплинути на зовнішніх інвесторів. Зазначив, що на Заході Гонтареву вважають реформаторкою.

Не забарилися з відповіддю і «кварталівці».

 

«Ми вдячні хору імені Верьовки та нам шкода, що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці. Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його, – написали вони на своїй сторінці у Фейсбуці.  – Також хотілося б звернутися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського. Пане Володимире, дякуємо вам за вашу реакцію. Ми запрошуємо вас на наступну зйомку «Вечірнього Кварталу», щоб одразу після концерту ви сказали, за що вам соромно, а за що ні. Також звертаємося до міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. Бажаємо вам успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас”.

 

 

Нагадаємо, у ніч на 17 вересня дотла згорів будинок Гонтарєвої під Києвом. Як повідомила ексглава НБУ, у її помешкання кинули пляшки із запальною сумішшю.  Вже майже рік як Гонтарева переїхала до Лондона.

Відео