В ЛОВА пояснили, чому неприбрані дороги в області: винні депутати облради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В ЛОВА пояснили, чому неприбрані дороги в області: винні депутати облради
08 Грудня, 12:36
logo-black

В ЛОВА пояснили, чому неприбрані дороги в області: винні депутати облради

Дороги на Львівщині від снігу прибирають погано, бо бракує коштів через рішення депутатів обласної ради. Про це заявили у Львівській ОВА.

«За рішенням Львівської обласної ради № 519 від 14 листопада, непершочергові видатки обмежили та встановили пріоритетні напрями здійснення видатків з обласного бюджету впродовж 2023-2024 років. До таких непершочергових видатків тепер належить утримання та невідкладні ремонти автомобільних доріг на Львівщині, в тому числі зимове обслуговування автошляхів», – йдеться в повідомленні.

У своєю роз’ясненні чиновники запевнили, що роблять все, що можуть, але «забезпечити належне утримання доріг, як це було у попередні роки, – неможливо», тож жителям області, за їх словами, варто чекати на ускладнення й навіть обмеження руху на неприбраних дорогах.

Але найцікавіше, що насправді згадане рішення обласної ради жодним чином не заважає прибирати дороги і дбати про безпеку людей.

«У тому ж таки рішенні обласної ради вказано, що за розпорядженням начальника ЛОВА і спеціальної комісії будь-які видатки можуть бути визнані пріоритетними і, отже, профінансовані”, – сказав LMN ініціатор руху “Спочатку дрони – потім стадіони” Святослав Літинський.

Так справді є, і про це вказано у пункті 5 рішення Львівської облради.

Тож ця заява від посадовців ЛОВА виглядає щонайменше дивною і незрозумілою, адже механізм є, то чому б не скористатися ним і не подбати про комфорт, здоров’ я і життя людей?

User Image
Юлія Аронова
Відео