Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському управлінні ДСНС новий начальник
22 Січня, 14:08

У Львівському управлінні ДСНС новий начальник

Сьогодні працівникам управління ДСНС України у Львівській області представили нового начальника Юрія Кагітіна. Чоловік до цього часу обіймав посаду заступника начальника Головного управління.

Нагадаємо 14 листопада помер попередній керівник ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський.

«На перших порах, вас будуть порівнювати із Сергієм Юрійовичем. Це був один із найкращих начальників та чудова людина. Тому на вас зараз покладається велика відповідальність: підтримувати на належному рівні оперативно-службову діяльність та покращувати її», – звернувся перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький до новопризначеного очільника.

Начальник Головного управління Кагітін подякував за надану довіру.

«Обіцяю зберегти й виконувати усі традиції, які запровадив Сергій Юрійович Дмитровський. На Львівщині працює згуртований колектив професіоналів. З ними однозначно легко виконувати усі завдання за призначенням. Переконаний, що наш гарнізон буде одним із найкращих в Україні», – наголосив очільник ДСНС Львівщини.

Юрій Кагітін закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС України у 1997. З липня того ж року прийнятий на службу начальником караулу 25-ї самостійної державної пожежної частини у Жовкві.

За період роботи в системі пожежної охорони обіймав посади начальника караулу, заступника, а потім начальника частини, начальника Личаківського районного відділу Львова Головного управління МНС України в Львівській області, заступника начальника Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області, а потім Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Схожі новини