Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В магазинах окупованого Херсона ввели обмін товарами через брак коштів
04 Липня, 19:35

В магазинах окупованого Херсона ввели обмін товарами через брак коштів

В окупованому російськими військами Херсоні через нестачу грошей у населення впровадили так званий «натуральний обмін» у крамницях, тобто, одні товари відпускаються в обмін на інші, повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Проблеми у фінансовому секторі тимчасово окупованого Херсона призвели до повернення “натурального обміну” в місцевих магазинах. Тобто, товари відпускаються в обмін на інші товари. При цьому, продавець кожного разу окремо домовляється з покупцем про курс такого обміну», – йдеться в повідомленні.

Водночас продавець кожного разу окремо домовляється з покупцем про курс такого обміну. Фіксуються численні випадки “продуктових кредитів”, коли продавці в продуктових чи господарських магазинах відпускають товари в борг під 10-20%.

Також у розвідці додали, що в Херсоні почастішали випадки викрадення колишніх керівників комунальних установ та організацій, начальників середньої ланки (начальників відділів та директорів департаментів) місцевих органів виконавчої влади.

Там пояснили, що це пов’язано з намаганнями окупаційної адміністрації вмовити їх піти на співпрацю з окупантами та повернутись на своє колишнє робоче місце з метою відновлення роботи відповідної організації чи служби.

Окрім цього, з установ, які вели облік виборців під час виборчих кампаній, вивезено близько 20 коробок матеріалів про виборців, які проживають чи проживали на території Херсона. Це пов’язують із черговою спробою проведення так званого “референдуму”. Згідно з новими розпорядженнями, він може відбутися в першій половині вересня.

Схожі новини