Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Міноборони пояснили, чому, наступаючи, росіяни повністю знищують українські міста
01 Червня, 13:51

В Міноборони пояснили, чому, наступаючи, росіяни повністю знищують українські міста

Рашисти повністю знищують українські міста через те, що програють у вуличних боях. Про це сьогодні, 1 червня, повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр, пише Кореспондент.

“Зараз ворог не може швидко реалізувати свої цілі, тому що опір чинить ЗСУ. Боротьба запекла, тому що ворог сильний. РФ переважає за кількістю особового складу, за кількістю озброєння та військової техніки, але ЗСУ дуже потужно знищують і фізично російських військових, і техніку”  – розповіла Маляр.

Вона зазначила, що ворог намагається вийти на межі Донецької та Луганської областей.

“Це амбіція, яку переслідував Путін і попередні 8 років. Друге – це те, що вони намагаються оточити українські війська, щоб шантажувати, щоб із певною позицією виходити, як вони вважають, на якісь переговори”, – зазначила Маляр.

Також вона описала певний почерк поведінки російських військ.

“Вони намагаються не заходити і не розпочинати вуличних боїв, тому що у вуличних боях вони програють. Очевидно через це вони воліють знищити місто взагалі та захоплювати просто територію без соціальної інфраструктури”, – каже Маляр.

За словами заступниці, росіяни не шкодують своїх людей, і аби поповнити резерв техніки, вони перевели виробництва в посилений режим.

“І у нас є інформація, що заводи, які виробляють зброю, працюють у кілька змін”, – додала Маляр.

Крім того, у Міноборони вважають, що Росія намагається захопити Україну, щоб зробити із неї плацдарм для подальшого наступу на Європу.

Схожі новини