В Миколаєві росіяни влучили у лікарню | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Миколаєві росіяни влучили у лікарню
01 Серпня, 11:31

В Миколаєві росіяни влучили у лікарню

Цієї ночі, 1 серпня, росіяни завдали масованого удару по Миколаєву, пошкодивши травмпункт однієї з лікарень та приватні будинки.  Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

“Розбито травмпункт однієї з лікарень, пошкоджено чотири будівлі, медичний автотранспорт, вибито вікна. Попередньо без жертв”, – зазначив очільник.

Мер міста Олександр Сєнкевич також додав, що від ударної хвилі та уламків вікна вилетіли і в сусідніх лікувальних відділеннях.

За словами міського голови, цей травмпункт відкрити наприкінці 2019 року, він був одним з найсучасніших в Україні.

«Цей травмпункт ми відкрити наприкінці 2019 року. Його зводили з нуля. Фактично, це була перша будівля лікувального закладу, побудована за останні 20 років у Миколаєві. І це був один із найсучасніших травмпунктів України», – розповів Сєнкевич.

Віталій Кім додав, що внаслідок ураження приватних будинків у Миколаєві поранення отримали троє людей. Також виникла пожежа на території медичного диспансеру та згорів склад з медичними препаратами та продовольством.

Нагадаємо, ця ніч знову була неспокійною у Миколаєві. Тут упродовж повітряної тривоги, у різних районах міста лунали потужні вибухи.

  • 0
  • 111
Відео