В Нацгвардії розповіли, чому і як українські війська відходили з Сєвєродонецька | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Нацгвардії розповіли, чому і як українські війська відходили з Сєвєродонецька
25 Червня, 09:37

В Нацгвардії розповіли, чому і як українські війська відходили з Сєвєродонецька

Метою відведення українських військ з Сєвєродонецька було збереження життів наших захисників. Про це заявив пресофіцер Бригади швидкого реагування Національної гвардії України Харитон Старський, повідомляє Українська правда.

“Сенс відведення полягає в тому, щоб зберегти життя наших солдатів, які зараз відповідають за оборону цього міста. Ситуація в Сєвєродонецьку нагадує ситуацію в Рубіжному, яке практично було стерте з лиця землі російськими бомбами і російськими снарядами, і утримувати його, при тому що воно знищене більше, ніж на 90%, насправді немає великого сенсу.

Бо, по-перше, це загроза для життя наших військовослужбовців, які не мають, де закріпитися, і, по-друге, якщо ми відійдемо на більш укріплені позиції в тому ж самому Лисичанську, який має і більше стратегічне значення з військової точки зору, то в подальшому ми зможемо розвинути і більш ефективний контрнаступ, тому що росіяни, які будуть утримувати Сєвєродонецьк, будуть перебувати у тій самій ситуації, в якій перебували ми”, – пояснив Старський.

За його ловами, операція з відходу тривала кілька днів, але оскільки інформація з фронту надходить з запізненням, публічною вона стала тільки вчора, 24 червня.

Нагадаємо, вчора вранці стало відомо, що Збройні сили України відступають з Сєвєродонецька на більш укріплені позиції.

Відео