В Новояворівську відбувся міжнародний фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Новояворівську відбувся міжнародний фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина»
12 Липня, 19:39

В Новояворівську відбувся міжнародний фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина»

Сьогодні місто Новояворівськ святкує 58 річницю від дня його заснування.

Цьогоріч 11-12 липня традиційно проводиться вже 29-й міжнародний фестиваль сучасної української пісні «Молода Галичина». З огляду на війну фестиваль змінив формат, але зберіг свою автентичність.

 

У понеділок за участі представників культури, влади та партнерів відбувся всеукраїнський мистецький спікер-форум «Музика UA»: Історія. Досвід. Сьогодення. Перспективи»

Другий день фестивалю організатори, партнери та гості форуму розпочали з вшанування новітніх героїв України. А традиційний гала-концерт відбудеться у форматі великого благодійного концерту «Музи не мовчать» за участю переможців «Молодої Галичини» різних років та зірок української естради.

Фестиваль продовжує жити завдяки його директорці Наталії Коваль та підтримці постійних партнерів та місцевої влади: Новояворівської міської ради, Яворівської районної державної адміністрації та Львівської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч група компаній Корміл знову стала генеральним партнером заходу, бо як зазначає президент ГО «Корміл» Володимир Хархаліс «соціально відповідальний бізнес не може стояти осторонь потреб культури. Бо бізнес потребує культури, а культура потребує бізнесу. Це не окремі інстанції, а величезний механізм, який потребує один одного».

Відео