Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“В них жодних команд не відповідати немає”: голова Генштабу про ЗСУ
13 Червня, 21:03

“В них жодних команд не відповідати немає”: голова Генштабу про ЗСУ

Начальник Генерального штабу, головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак заявив, що ніхто команди «не стріляти» для ЗСУ не віддавав.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC News Україна.

«Ніякі команди не дані. Там іде війна, і всі командири там перебувають на своїх місцях. Командир відділення командує відділенням, командир взводу – взводом, командир роти – ротою. В них жодних команд не відповідати немає. Ну як можна на війні сказати: тебе б’ють, а ти не відповідай. Це один із елементів інформаційно-психологічної війни, який запускають в ефір, що нібито хтось прийшов і дав команду не відповідати на обстріли. Таких команд не було, таких команд я не отримував від нашого військово-політичного керівництва, і я таких команд не давав. І знаю точно, що командири там в ООС таких команд не давали і не дадуть», – заявив Хомчак

Хомчак також розповів про особливості власного призначення на посаду.

«На першій нашій зустрічі президент в першому ж питанні спитав про Іловайськ. Тому що є багато різних версій. Тому у нас була щира розмова. Я думаю, що він мав прийняти рішення, і в голові, напевно, щось не складалося. Адже за п’ять років було багато різної інформації, брехні, вигадок. Тому, напевно, в нормальної людини в голові все це не складається. І я мав про це розмову з президентом. Ви розумієте, у нас однобоко ставлять це питання: хто має відповісти? Але я б поставив перше питання: які б ми зробили висновки з того, що відбулося в Іловайську? Чи зроблені правильні висновки з цих подій? Чому так трапилося, що до подій в Іловайську склалася така обстановка? Я дав свідчення на другий день, як вийшов з Іловайська», – розповів Хомчак.

 

Фото: УНІАН

Схожі новини