Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В обласній раді прийняли бюджет на 2020 рік  (ІНФОГРАФІКА)
05 Грудня, 12:22

В обласній раді прийняли бюджет на 2020 рік (ІНФОГРАФІКА)

Щойно Львівська обласна рада  ухвалила бюджет на 2020 рік. Прогнозований обсяг головного фінансового документа за видатками – 6,2 млрд грн, за доходами – 5,9 млрд грн. На реалізацію обласних програм на Львівщині наступного року спрямують 1,5 млрд грн. Про це повідомляє преслужба ЛОР.

Серед основних пріоритетів в розрізі області на 2020-й є обласні комунальні установи, для яких передбачено підвищення заробітної плати на 14%, капітальні видатки – 200 млн грн, участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

Другий пріоритет наступного року – це власна регіональна політика. Йдеться про відкриті конкурси проєктів місцевих ініціатив (140 млн грн) та міжмуніципальної співпраці (10 млн грн), у межах яких щороку збільшується ресурс на умовах співфінансування.

Третій пріоритет – міжрегіональна співпраця. У межах цього напрямку будуть реалізовуватися проєкти: «Змінимо країну разом», «Підтримка ініціатив місцевих карпатських громад», старт проєкту «Мале карпатське коло» – 6,5 млн грн.

Четвертий пріоритет – це безпека громадян. Містить в собі окремий напрям проєктів місцевих ініціатив, безпеку на дорогах, охорону, підтримку правоохоронної діяльності, вуличне освітлення – 25 млн грн.

І п’ятий пріоритет – армія. Коштом обласного бюджету надаватиметься підтримка територіальним військовим формуванням – 12 млн грн.

2-2-4
7-1
6-1
5-1
4-2-2
3-3-2

Візуалізація: пресслужба ЛОР.

Схожі новини