В обласному госпіталі запрацював апарат ШВЛ, який передала Угорщина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В обласному госпіталі запрацював апарат ШВЛ, який передала Угорщина
20 Листопада, 17:46

В обласному госпіталі запрацював апарат ШВЛ, який передала Угорщина

На Львівщині у обласному госпіталі, де надають допомогу воїнам, ветеранам і мирним жителям запрацював один із 20 апаратів ШВЛ, які передала Угорщина в допомогу Україні. Про це повідомили в ЛОВА.

“Вартість одного апарату – понад 30 тисяч євро. Медики зможуть використовувати обладнання як під час операцій, коли пацієнт тривалий час перебуває під наркозом, так і для довгострокової підтримки дихання, якщо організм людини отримує недостатньо кисню. Апарати ШВЛ також суттєво полегшують лікування важких хворих з коронавірусом” — повідомили у Львівській ОВА.

Апарати передав Уряд Угорщини за посередництвом Угорської Екуменічної Служби та у співпраці з МОЗ.

Фахівці обласного медзакладу розповіли, що сучасні апарати ШВЛ є дуже потрібними у лікуванні легеневих патологій, адже вони дозволяють швидко та зручно налаштовувати параметри вентиляції для пацієнтів.

Відомо також, що апарати розподілили між закладами охорони здоровʼя Одеської, Миколаївської, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Сумської, Тернопільської, Івано – Франківської, Полтавської, Донецької областей та міста Києва.

Відео