Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В ОБСЄ заявили, що розведення сил у Станиці Луганській завершено
01 Липня, 08:06

В ОБСЄ заявили, що розведення сил у Станиці Луганській завершено

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ отримала повідомлення з двох сторін про завершення розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської.

Про це йдеться в оперативному звіті місії.

Процес розведення сил і засобів розпочався, коли особовий склад ЗСУ та члени збройних формувань залишали їхні крайні передові позиції.

«Наразі на ділянці розведення спостерігається спокійна та стабільна ситуація. СММ і далі активно спостерігатиме за ситуацією та повідомлятиме про результати спостереження», – йдеться у звіті.

Війська з російської сторони з району Станиці Луганської були відведені.

Про це заявив представник України в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) в Мінську Леонід Кучма.

Кучма на Луганщині перевірив виконання домовленостей з розведення сил.

«Хочу ще раз наголосити, аби у вас не було неправильної думки: я тільки уповноважений президента в Тристоронній контактній групі в Мінську. Так що я не приїхав сюди вирішувати питання за Кабінет міністрів чи, не дай Бог, за президента. Тому моє завдання – подивитись, як ті рішення, в тому числі по розведенню сил, виконуються», – сказав Кучма.

Прес-секретарка Кучми також розповіла про наступні дії.

«Леонід Данилович поінформував, що відповідно до рішення президента на початку наступного тижня до Станиці Луганської приїде спеціальна урядова комісія, яка має визначити перелік соціально-економічних проблем цієї прифронтової території та окреслити шляхи їх вирішення», – йдеться у тексті.

 

Фото: Українська правда

Схожі новини