В однієї собаки з ЛКП “Лев ” виявили сказ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В однієї собаки з ЛКП “Лев ” виявили сказ
14 Травня, 15:33

В однієї собаки з ЛКП “Лев ” виявили сказ

 

В одного з підопічних собак ЛКП «Лев» виявили сказ. Тварину принесли туди в наприкінці квітня. Тож тепер розшукують господарів собаки і закликають всіх власників тварин щепити своїх домашніх улюбленців, щоб запобігти поширенню небезпечної хвороби.

Через неадекватну поведінку тварини працівники ЛКП «Лев» прийняли рішення зробити їй евтаназію. Після підтвердження сказу сповістили всі відповідні служби, направили сигналізаційні повідомлення та склали план заходів по боротьбі зі сказом.

Зараз надзвичайно важливо, щоб зголосилися ті особи, які залишили хворого собаку в лісопарковій зоні, тому що інкубаційний період при сказі може сягати і року. Ця тварина могла вже хворою контактувати з господарями, яким зараз негайно потрібно провести вакцинацію.

 

 

«Основні першочергові заходи стосовно цього випадку вже були проведені. Провакциновано ЛКП «Лев» та працівників парку Знесіння, де була ця тварина. Наступні дії – це вакцинація тварин у радіусі п’яти км. Львівська міська державна лікарня ветеринарної медицини вже повністю всім забезпечена для таких заходів. Основна допомога, яка зараз потрібна, – це організувати господарів тварин, щоб вакцинували своїх улюбленців. Можна звертатись як в Львівську міську державну лікарню ветеринарної медицини, так і в ЛКП «Лев», – закликав начальник Львівської міської державної лікарні ветеринарної медицини Орест Крук.

 

 

Директора ЛКП «Лев» Оксани Кошак зазначила, що собака не контактував з іншими тваринами на підприємстві та сторонніми людьми, тож захворювання не поширювалося. Усі працівники були вакциновані в найближчий час після виявлення захворювання.

 

Людей та господарів, що контактували з твариною або мають інформацію про господарів собаки, просять звернутися за номером телефону: 068 535 45 45.

Відео