В офісах Львівської громади можна зареєструвати народження дитини на підставі електронного медичного свідоцтва | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В офісах Львівської громади можна зареєструвати народження дитини на підставі електронного медичного свідоцтва
14 Червня, 12:25

В офісах Львівської громади можна зареєструвати народження дитини на підставі електронного медичного свідоцтва

В офісах Львівської громади можна зареєструвати народження дитини і на підставі електронного медичного свідоцтва. Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Мешканцям населених пунктів Львівської МТГ стало зручніше реєструвати народження дитини в органах державної реєстрації актів цивільного стану. З 1 червня офіси громад надають цю послугу і на підставі електронного медичного свідоцтва», – йдеться у повідомленні.

Таку первинну облікову документацію в електронній формі видають у переважній більшості пологових будинків.

«Отримавши у пологовому будинку електронне медичне свідоцтво, молоді батьки можуть безпосередньо за місцем проживання прийти в офіс громади, як орган реєстрації, і зареєструвати народження дитини. Це, згідно із чинним законодавством, треба зробити впродовж першого місяця від дня народження дитини», – зазначила заступниця директора департаменту міської агломерації ЛМР Ірина Круглова.

Зазначимо, з початку повномасштабного вторгнення офіси могли реєструвати народження дитини тільки на підставі паперового медичного свідоцтва. Такою була рекомендація Мін’юсту України через технічні причини.

Додамо, наступним кроком для покращення надання послуг для молодих батьків в офісах громад планується впровадити послугу єМалятко.

Відео