В Офісі Президента звернулися до НАЗК з приводу перевірки майна Андрія Садового | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Офісі Президента звернулися до НАЗК з приводу перевірки майна Андрія Садового
04 Жовтня, 14:03

В Офісі Президента звернулися до НАЗК з приводу перевірки майна Андрія Садового

В Офісі Президента та Офісі генерального прокурора звернулися до Національного агентства запобігання корупції з приводу перевірки майнового стану мера Львова Андрія Садового.

Про це стало відомо із офіційної відповіді Інституту моніторингу інфраструктури.

Громадська організація звернулася до правоохоронних органів та Офісу президента з фактами незаконного збагачення сім’ї мера Львова. Приводом для цього стала публічна інформація, в які йшлося, про те, що дружина мера Садового Катерина Кіт-Садова має статки вище своїх доходів. Зокрема йдеться про те, що у власності дружини Садового 12 земельних ділянок, будинок у Львові, квартири в Києві та Львові, дорогі автомобілі.

Заступник голови офісу президента звернувся до НАЗК з проханням провести перевірку майнового стану Андрія Садового. В офісі генерального прокурора також надіслали факти не законного збагачення сім’ї Садових на перевірку до НАЗК.

Згідно з декларацією, мер Андрій Садовий живе на одну зарплату. Задекларував  691 479 грн зарплати у Львівській міській раді. Проте його 45-річна дружина є найбагатшою жінкою у Західній Україні. Її статки оцінюються в 25 мільйонів доларів.

Нещодавно Державне бюро розслідувань внесло до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань повідомлення за фактами зловживання міським головою Львова Андрієм Садовим своїм службовим становищем у справі про незаконний продаж земельної ділянки в промисловій зоні «Рясне-2» площею 23,5 га в 2015 році.

Відео