Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В окупованому Маріуполі рашисти готуються до параду на 9 травня (ВІДЕО)
04 Травня, 14:07

В окупованому Маріуполі рашисти готуються до параду на 9 травня (ВІДЕО)

У Маріуполі окупанти готуються до «урочистих заходів» 9 травня. Для цього вони прибирають вулиці від завалів та тіл загиблих. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

За їхньою інформацією, у місто прибув перший заступник глави адміністрації президента росії, відповідальний за питання внутрішньої політики росії, Сергій Кирієнко. Він став новим російським куратором щодо тимчасово окупованих територій Донбасу.

“Основне завдання путінського чиновника – підготовка «урочистих заходів» 9 травня. Відомо, що рашисти відмовляються від проведення «свята» в окупованому Донецьку, в тому числі імітації «військового параду». Наразі в ОРДЛО не проводиться підготовчих робіт з цих питань”, – зазначили в ГУР.

За планами рашистів, Маріуполь має стати центром «урочистостей». З цією метою в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів.

Крім того, російські пропагандисти планують демонструвати сюжети про «радість» маріупольців від зустрічі з росіянами. Для підготовки пропагандистських сюжетів до Маріуполя приїжджав пропагандист Володимир Соловйов та так званий глава невизнаної «ДНР» Денис Пушилін.

Схожі новини