Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«В отця Андрія було легко сповідатися»: через коронавірус обірвалося життя 47-річного львівського священника
08 Грудня, 17:02
logo-black

«В отця Андрія було легко сповідатися»: через коронавірус обірвалося життя 47-річного львівського священника

Сьогодні, 8 грудня, у Львові не стало 47-річного протопресвітера Личаківського деканату УГКЦ, священника парафії Благовіщення Богородиці, отця Андрія Дикого. О сьомій годині вечора у храмі, де він правив, відбудеться парастас.

«Сьогодні зранку, під час деканальних зборів, ми почули про те, що отець Андрій відійшов від нас. Його смерть стала несподіванкою. Але ми тепер маємо з цим змиритися та віддати отця Андрія у Божі руки та під опіку Богородиці. Отець ще надто молодий – 47 років, але недуга виявилася сильнішою. Він захворів на коронавірус, лежав у лікарні. Медики робили усе можливе, аби його врятувати. Та на все виявилася Божа воля», – розповідає LMN отець Юстин Бойко з Львівської Архиєпархії УГКЦ.

130190158_10219092330287311_1182775383673920345_o

Парафіяни згадують про отця Андрія як про доброго наставника, розумного священника та мудрого порадника.

«Це була надзвичайна особистість – добрий, чуйний, врівноважений. Його усі любили та поважали. Завжди вмів порадити, підтримати у важку хвилину, поспівчувати. Спочатку він правив у соборі святого Юра, згодом перейшов на парафію Благовіщення Богородиці. Та парафіяни собору досі його згадують. Кажуть, що в отця Андрія було легко сповідатися», – додає отець Юстин Бойко.

Отець Андрій Дикий родом зі Стрийщини. 15 березня 1998 року отримав священичі свячення з рук Блаженнішого Любомира Гузара.

У нього залишилися дружина Оксана та донька Марічка.

Фото: Фейсбук

Схожі новини