Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В партії «Слуга народу» прокоментували долю Авакова та кандидатури на голову уряду
22 Липня, 08:35

В партії «Слуга народу» прокоментували долю Авакова та кандидатури на голову уряду

У партії «Слуга народу» заявили про сподівання на відставку Авакова.

Про це заявив №4 у списку «Слуги народу» Давид Арахамія (Браун), передає “Громадське”.

«Хоч Аваков забезпечив найкращі президентські вибори, очолювати МВС він, скоріш за все не буде. На посаду голови уряду партія «Слуга народу» розглядає 3-4 кандидатури, зокрема Андрія Коболєва, Юрія Вітренка та Олександра Данилюка».

Секретар РНБО Олександр Данилюк бачить своє майбутнє саме в РНБО.

Про це він повідомив в коментарі журналістам.

«Зараз у мене дуже важлива функція – налагодити роботу Ради національної безпеки і оборони. Це надзвичайно важливий орган, і я цим зараз займаюся. Це потрібно багато уваги приділяти, формувати нову команду. Якщо буде рішення президента, це залежить від нього – я зараз своє майбутнє бачу саме в РНБО», – зазначив Данилюк.

У партії Святослава Вакарчука “Голос” готові пропонувати лідера політсили на посаду прем’єр-міністра України.

Про це заявила глава виборчого штабу Юлія Клименко.

«На прем’єр-міністра готові пропонувати, але питання, – хто буде формувати уряд. Давайте дочекаємося остаточних результатів, і тоді будемо вести конкретні розмови. Це не самоціль і не буде умовою входження в коаліцію. Та партія, яка виграє має нести повну відповідальність, у тому числі і за прем’єр-міністра. Ми не будемо ділити міністерства відповідно до партійних квот. Ми хочемо делегувати людей, експертів за напрямками, які у нас є … Ми не будемо наполягати на тому, щоб наша людина очолювала міністерство. Все буде залежати з одного боку від коаліційної угоди , а з іншого боку – ми не погодимося на політичного міністра без досвіду та експертизи у відповідній сфері», – заявила Клименко.

Партія “Голос” готова об’єднуватися в коаліцію з політсилами, які відповідають чітким умовам.

Про Святослав Вакарчук заявив у коментарі 24 каналу.

«Коаліційна угода має формуватися після того, як ми перевіримо в кого які червоні лінії. У нас є декілька чітких червоних ліній: перше – Україна рухається в Європу, ЄС і НАТО; друге – має бути чіткий принцип – закон один для всіх і невідворотність покарання; третє – економіка без жодних олігархів; четверте – депутатів спускаємо з неба на землю», – пояснив Вакарчук.

 

Фото: Сайт Кабінету міністрів України

Схожі новини