Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Польщі впала російська ракета, але хто її запустив наразі невідомо, – президент Анджей Дуда
16 Листопада, 10:25

В Польщі впала російська ракета, але хто її запустив наразі невідомо, – президент Анджей Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що у селі Переводів у Грубешівському повіті Люблінського воєводства на сході Польщі впала ракета російського виробництва, але наразі немає однозначних доказів, хто її запустив ракету. Він наголосив, що фахівці вивчають місце інциденту, пише Polskie Radio.

«На даний момент ми не маємо жодних однозначних доказів, хто вистрелив цю ракету. Ведуться слідчі заходи. Я глибоко переконаний, що слідчі з’ясують це питання. Найімовірніше це була ракета російського виробництва. Але все це поки ще вивчається», – сказав він.

Анджей Дуда заявив, що НАТО перебуває в режимі бойової готовності і всі союзницькі зобов’язання щодо Польщі дотримуються. Він підкреслив, що Польща підвищила ступінь бойової готовності деяких військових підрозділів.

«Наші літаки сьогодні у польському небі. Їх підтримуватимуть теж союзницькі літаки у цьому завданні охорони нашого неба. Працюємо дуже спокійно. Передусім я хочу всіх запевнити, що ми працюємо дуже спокійно та обережно. Не приймаються жодні поспішні рішення. І прошу всіх бути спокійними. Польські солдати на місці. Союзницька підтримка нам є», – запевнив Дуда.

Додамо, польське МЗС викликало російського посла у зв’язку з цим інцидентом.

Нагадаємо, у Переводові, за кілька кілометрів від кордону з Україною, у вівторок удень стався вибух, внаслідок якого загинуло двоє людей.

Схожі новини