У Радехові 14-річну дівчинку покусав бобер | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Радехові 14-річну дівчинку покусав бобер
07 Травня, 15:00
logo-black

У Радехові 14-річну дівчинку покусав бобер

Антоніна Скляренко

Вчора до Радехівської районної лікарні потрапила місцева 14-річна Марта Білозір. У дитини була кусана рана гомілки. Дівчинка розповіла, її покусав бобер.

«Потерпіла поступила пізно ввечері. Під коліном на гомілці мала кусано-рвану рану. Обробили її та вакцинували пацієнтку від правцю і сказу. Знеболили, – розповідає медсестра із хірургічного відділення лікарні. – Це не перший випадок в Радехові, коли люди звертаються з укусом бобра. Нещодавно бобер покусав чоловіка».

На школярку тварина накинулася майже в самому центрі міста, недалеко місцевої церкви на вулиці Лопатинській. Жителі Радехова кажуть, там низовина, недалеко є рів з водою. Можливо,у ньому й завелися ці гризуни.

«Дівчинка розповідала, що почула, як сильно гавкають собаки, а потім відчула, що до неї щось біжить та в якусь мить вгризається в ногу. Можливо, пси десь напали на бобра, прогнали його, от він і накинувся на дитину. Чи був звір скажений чи ні, наразі невідомо. Треба було спеціальну перевірку провести. Тварину впіймати, дослідити. Але бобер втік. Тому зараз дівчинці будуть проводити всі необхідні заходи, щоб уникнути будь-якого небезпечного інфікування», – додають в лікарні.

До речі, неповнолітню пацієнтку нині вже перевели до лікарні «Охмадит» у Львові. Все подальше лікування Марта проходитиме там.

Відео