Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Радехові відбулась перша сесія ОТГ
03 Січня, 15:23

В Радехові відбулась перша сесія ОТГ

Антоніна Скляренко

Сьогодні в Радехові на першій сесії новоствореної ОТГ прийняв присягу міський голова Степан Коханчук. Чоловіка повторно переобрали на виборах 23 грудня.

«Сесія пройшла спокійно і виважено. Сьогодні розглядали більше організаційних питань. Прийняв присягу Степан Коханчук, він був чинним міським головою і на виборах його знову обрали на цю посаду. Затвердили секретаря, він теж не змінився, переобрали Надію Климко. Голосували нині також за передання майна сільських рад в розпорядження міської ради. Та за те, аби колишні сільські голови виконували відтепер обов’язки старост», – розповідає депутат Радехівської ОТГ Юрій Фельварочний.

На завтра запланована друга частина засідання сесії Радехівської ОТГ. На ній оберуть заступників голови та комісію.

Нагадаємо, до Радехівської ОТГ увійшли Бишівська, Немилівська, Кривевецька, Тетевчицька, Середпільцівська, Синьківська, Оглядівська, Пиратинська і Сушнівська сільські ради. 23 грудня на виборах очільником ОТГ обрали 50-річного Степана Коханчука, кадидата від партіїї БПП «Солідарність». Він у 2014 році став засновником і був обраний головою громадської організації “Народна самооборона – Радехів майбутнього ” та благодійного фонду  ”Майбутнє Радехівщини”. Працював на посаді мера Радехова.

Схожі новини