Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В режим роботи онлайн перейшов Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах
31 Березня, 18:31
logo-black

В режим роботи онлайн перейшов Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах

Карантин не став завадою для роботи музеїв та виставок. Багато із них переходять на роботу в режимі онлайн. Таку можливість працювати використав і відомий Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, що у Брюховичах, – повідомляють у місцевій селищній раді.

З 17-го березня музей запустив у Телеграмі власний канал. Тепер має можливість публікувати для поціновувачів модерної скульптури різноманітні дописи і навіть меми про мистецво Михайла Дзиндри.

«Через карантин ми вимушені призупинити роботу музею. Але сподіваємось повернутись до звичного режиму роботи з відкритими дверима, екскурсіями та гарною погодою уже по його закінченню. А поки ми і ви удома, переходимо в режим онлайн інформування. Кeep calm, stay at home, and discover our museum!», – зазначили куратори Музею.

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах відкрито у 2005 р. Тут експонується понад 800 творів модерного мистецтва, серед яких кольоровані скульптури вільної форми, пластичних асоціацій, об’ємні абстракції та рельєфи.

До слова, митець Михайло Дзиндра зумів втілити за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу унікальні модерні скульптури.

Більшість свого життя скульптор пропрацював у США. У віці 71 рік, повернувся в Україну з мрією заснувати на батьківщині щось таке, чого не було досі, а саме музей модерного мистецтва.

«Зараз цей культурний заклад популярний у туристичній візитівці Львова. Його часто відвідують українські мандрівники та гості із-за кордону. Нещодавно у музеї Михайла Дзиндри побували туристи з Туреччини та Індонезії. Вони були просто в захоплені від побаченого», – кажуть у місцевій селищній раді.

Схожі новини