Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Росію можна буде поїхати тільки із закордонним паспортом
18 Грудня, 15:21

В Росію можна буде поїхати тільки із закордонним паспортом

З 1 березня перетин кордону з Росією буде здійснюватися через закордонний паспорт про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр Олексій Гончарук, пише УП.

«З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. При в’їзді громадян України з території РФ на територію України Державна прикордонна служба України здійснюватиме безперешкодний пропуск українців і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження», – повідомив Гончарук.

Прем’єр заявив, що така зміна означає призупинення дії положень угод з РФ, укладених ще до початку збройної агресії. Вони, нагадаємо, дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років.

Прем’єр також повідомив, що це дозволить швидше проходити перевірку на кордоні, оскільки для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

 

Схожі новини