В Стрию на оновленому стадіоні проведуть перші змагання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Стрию на оновленому стадіоні проведуть перші змагання
22 Червня, 13:30

В Стрию на оновленому стадіоні проведуть перші змагання

Наступного тижня у Стрию відбудуться перші після реконструкції змагання на стадіоні «Сокіл». Оновлення спортивного об’єкту тривало понад рік. На це виділили кошти з місцевого та обласного бюджетів, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Вже наступного тижня на оновленому стадіоні «Сокіл» у Стрию відбудуться перші товариські матчі та змагання юних легкоатлетів», – повідомив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

З його слів, на стадіоні вже облаштували футбольне поле з системою поливу, легкоатлетичне ядро, що містить 6 доріжок, сектори зі штовхання ядра, стрибків у довжину, стрибків у висоту, сектор бігу на 100 м, стрибків з жердиною тощо. Очікують, що тут можна буде проводити не лише обласні, й всеукраїнські змагання.

Також на стадіоні з’явились ігровий майданчик з синтетичною травою та ігровий мультифункційний майданчик з поліуретановим покриттям.

За словами Хім’яка, наразі завершено першу чергу проекту. Наступним етапом планують облаштування великого тренувального поля зі штучної трави, глядацьких трибун з накриттям, системи освітлення футбольного поля, що відповідає вимогам Української професійної ліги з футболу.

 

Відео