Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«В суботу подзвонив, наче попрощатися»: у німецькій клініці помер львівський студент Володя Андрієцький
20 Травня, 20:10
logo-black

«В суботу подзвонив, наче попрощатися»: у німецькій клініці помер львівський студент Володя Андрієцький

Сьогодні, 20 травня, в одній із німецьких клінік не стало 19-річного Володимира Андрієцького. Студент «Львівської політехніки» рік боровся із тяжкою недугою – остеросаркомою. Пройшов важку операцію та кілька хіміотерапій. Вчора його мати Олеся Андрієцька повідомила, що син впав у кому, просила молитися.

«Син проходив курси хіміотерапії, але через карантин його перевели на домашнє лікування, щоб не підчепив якої недуги у лікарні. З дому зовсім ніде не виходив. І чув себе досить непогано. Проте останні кілька днів Володі стало важко дихати. Поїхали у медзаклад, лікарі перевіряли його на наявність коронавірусу – виключили. Та задуха не проходила. Брали аналізи на всі можливі грипи, віруси, бактерії, але – нічого. Потім зробили КТ. І вже воно показало, що у голові сина масові ракові клітини. Саме вони не давали дихати. Лікарі вирішили сина ввести у медикаментозну кому, аби йому було легше. З суботи на неділю перед тою процедурою Володя подзвонив мені. Наче прощався… З коми він так і не вийшов. Ці ракові клітини з’їли дитину за три дні», – розповідає Олеся Андрієцька.

Останні кілька місяців із Володею у Німеччині на лікуванні був батько. Зараз він займається питанням документів. Як тільки вони будуть готові, тіло хлопця зможуть привезти в Україну та похоронити.

«Хочу поховати сина на кладовищі у Бартатові, там спочиває його бабуся, це недалеко від нашого дому. Поки не знаємо дати, все залежить від того, коли чоловік із тілом сина зможе виїхати з Німеччини. Обов’язково про час повідомимо. У Володі було багато друзів. Син був компанійським і надзвичайним життєлюбом, з ним багато людей хотіли б попрощатися…», – додає мати хлопця.

Сім’я Володимира Андрієцького вдячна всім небайдужим людям, які впродовж важкого року, поки хлопець лікувався, підтримували їх, молилися та надсилали кошти на порятунок сина.

Нагадаємо, другокурсникові, майбутньому правникові Національного Університету «Львівська Політехніка» Володимиру Андрієцькому львівські онкологи торік діагностували остеосаркому – рак кістки. Багато медиків не давало йому шансів, але в одній із німецьких клінік взялися рятувати хлопця. Студенту провели важку операцію з видалення правої руки та плеча за 117 тисяч євро. В майбутньому Володю готували ще до однієї операції із видалення метастазів з легень. Після цього втручання, кількох хіміотерапій та реабілітації медики сподівались на цілковите видужання хлопця. Таке лікування мало обійтись у ще 200 тисяч євро. Останні кілька місяців рідні, друзі та волонтери збирали цю суму. Влаштовували благодійні концерти та виставки.

 

Схожі новини