Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В центрі зайнятості розповіли, куди працевлаштовують переселенців на Львівщині
25 Травня, 13:26

В центрі зайнятості розповіли, куди працевлаштовують переселенців на Львівщині

На Львівщині 140 фірм на компаній працевлаштували 283 вимушених переселенця. Частина з них вже отримали від держави відповідну компенсацію на загальну суму 188,5 тисяч гривень, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Нагадаємо, йдеться про урядову програму, яка передбачає компенсацію у сумі 6,5 тис грн  упродовж двох місяців з дати працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, за державною допомогою звертаються переважно працедавці зі Львова.

«За галузевою ознакою в основному пакети документів для отримання витрат з оплати праці подали суб’єкти господарювання переробної промисловості (виробництво), заклади оптової та роздрібної торгівлі, організації харчування, установи, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, професійної, наукової та технічної діяльності, охорони здоров’я, сільського господарства та будівництва», – зазначив Василь Барилюк.

Він додав, щоб отримати компенсацію у сумі 6,5 тис грн  упродовж двох місяців з дати працевлаштування, ВПО потрібно не раніше, ніж через 5 днів після прийому на роботу внутрішньо переміщеної особи, подати до базового центру зайнятості або філії ЛОЦЗ:

  • заяву встановленого взірця, копію наказу про працевлаштування особи, документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком.
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами, копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або надіслати заяву в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія».

Зазначимо, урядова програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення. Більш детально процедура надання працедавцям компенсації описана в інфографіці за посиланням https://bit.ly/3rLlpAI

Схожі новини