Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В цю суботу четверо ветеранів зі Львівщини змагатимуться на «Іграх Нескорених» у Гаазі
14 Квітня, 12:53

В цю суботу четверо ветеранів зі Львівщини змагатимуться на «Іграх Нескорених» у Гаазі

20 ветеранів та військовослужбовців представлятимуть Україну в цю суботу 16 квітня на «Іграх Нескорених» у Гаазі. Четверо з них – з Львівщини, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, що отримали травми під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу», — йдеться у повідомленні.

Україну на змаганнях представлятиме команда, сформована для участі у 2020 році. Тоді змагання відклали через пандемію коронавірусу. 

До складу національної збірної, що представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Гаазі, входять четверо спортсменів Львівщини: Віктор Легкодух, Сергій Калитюк, Ігор Галушка та Дмитро Афанасьєв. На жаль, до Гааги вже не поїде львів’янин, тренер команди зі стрільби з лука Дмитро Сидорук, який дев’ять днів тому віддав життя за Україну. 

«Участь у цих змаганнях сьогодні не менш важлива, ніж раніше. Адже це стане своєрідним нагадування світу, що війна в Україні почалась не 24 лютого – наша країна розпочала боротьбу ще понад вісім років тому. Ми тримались тоді і тримаємось сьогодні. Ми заслуговуємо на найпотужнішу підтримку від світової спільноти», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Загалом участь у змаганнях візьмуть 20 українських військових і ветеранів, які продемонструють свою силу волі та боротимуться за перемогу у 8 видах спорту, зокрема, у плаванні, бігу, штовханні ядра, стрільби з лука, баскетболі на візках. Крім України, участь в Іграх братимуть ще 19 країн.

Схожі новини