В Турці на Львівщині діють вандали, а місцева поліція мовчить | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Турці на Львівщині діють вандали, а місцева поліція мовчить
01 Квітня, 12:56
logo-black

В Турці на Львівщині діють вандали, а місцева поліція мовчить

На минулих вихідних вандали в Турці зламали вуличні фонарі, лавки та понищили дорожні знаки. Пошкодження виявили в місцевому скверику “Біля Ратуші”. Поліція зібрала дані з камер відеоспостереження, однак винуватців досі не знайшли.

Першим про цей інцидент повідомив секретар Турківської міської ради Олександр Гвоздінський.

«Друзі, шкода, що ми не уміємо цінити те, що для нас зроблено. Якщо, комусь відома інформація стосовно зловмисника, просимо повідомити за тел. 102», — написав він.

Як видно на фото, які поширив Олександр Гвоздінський, вандали намагались зірвати дорожні та вказівні знаки, зокрема позначку до магазину «Рукавичка» та зламали лавки. 

Місцевий мешканець пан Петро розповів LMN, що правоохоронці одразу взяли записи з камер спостереження, однак як повідомив LMN заступник міського голови Турки Степан Залуга, станом на 1 квітня відповіді від поліції ще не було.

«Ми написали заяву в поліцію на невідому особу про понищення двох лавок, чотирьох знаків та трьох ліхтарів. За час моєї роботи такий подій в Турці не памʼятаю», — сказав посадовець.

Степан Залуга додав, що у соцмережах обговорюють ймовірну особу, яка, перебуваючи у пʼяному стані, понищила вищезазначене майно.

LMN звернулась до Турківського районного відділу поліції. Зокрема до дільничого, однак він повідомив, що це питання — не в його компетенції.

User Image
Олена Лещенко
Відео