Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні для хворих на коронавірус розгорнуть 25 тисяч ліжок за межами лікарень, – Денис Шмигаль
04 Листопада, 17:01

В Україні для хворих на коронавірус розгорнуть 25 тисяч ліжок за межами лікарень, – Денис Шмигаль

Сьогодні, 4 листопада, під час селекторної наради прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив головам обласних державних адміністрацій розгорнути додатково 25 тис. ліжок для пацієнтів з Covid-19 за межами медичних закладів. Про це повідомила пресслужба уряду.

На нараді обговорили питання збільшення кількості ліжкомісць із підключенням до подачі кисню та розширення ліжкового фонду за рахунок інших об’єктів інфраструктури.

«Нам потрібно 25 тисяч додаткових ліжкомісць у спорткомплексах, виставкових залах і всіх інших приміщеннях, які обладнані всім необхідним, без потреби в ремонтах, з теплом, де ми можемо приймати людей. Питання «якщо вони будуть потрібні» не стоїть. Їх треба починати готувати під додаткові ліжкомісця. Без обговорень», – наголосив Шмигаль.

Він додав, що голови облдержадміністрацій мають зробити всі ці речі негайно.

«Це невідкладне доручення. Треба рухатися дуже швидко й оперативно», – наголосив голова уряду.

Прем’єр-міністр закликав голів обласних державних адміністрацій шукати найпростіші способи для постачання кисню до точок підключення, щоб якнайшвидше підключити ліжка без проведення будівельних робіт.

Також під час наради голова Рівненської ОДА Віталій Коваль звернувся до міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо надання ліцензії на використання медичного кисню виробництва підприємства «Рівнеазот», підконтрольного Дмитру Фірташу. Степанов зазначив, що після отримання відповідного звернення від підприємства Міністерство охорони здоров’я проведе необхідні процедури за два дні.

Нагадаємо, що за минулу добу на Львівщині від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла рекордна кількість людей – 20.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини