В Україні надалі продовжили адаптивний карантин: нові правила | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні надалі продовжили адаптивний карантин: нові правила
13 Жовтня, 20:16

В Україні надалі продовжили адаптивний карантин: нові правила

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні, 13 жовтня, продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця 2020 року, передає УП.

«Продовження адаптивного карантину до кінця цього року – потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки що це найбільш дієвий механізм від посилення коронавірусу», – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Після масових концертів, за словами Шмигаля, у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Тому, в рамках адаптивного карантину, Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Зокрема, змінюється правило щодо кількості людей при масових зібраннях. У «зеленій» зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей. У «жовтій зоні» – не більше 30, а у «помаранчевій зоні» – не більше 20 людей.

При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції у 1,5 м та маскового режиму.

На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів. Міжнародні змагання можна ж проводити за окремим погодженням з МОЗ.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов додав, що в Україні по-новому будуть визначати «червоні зони». Такою будуть визначати територію, де захворюваність впродовж 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення.

Також уряд обмежив роботу ресторанів. З 22:00 до 7:00 робота закладів дозволена лише для доставки та на винос.

Нагадаємо, що коронавірусну інфекцію на Львівщині виявили вже у 23 129 людей. 637 людей померли. 8 914 пацієнтів одужали. За оперативними даними, за вчорашню добу, 11 жовтня, лабораторні центри провели 1000 ПЛР-тести, з них 341 – позитивні.

Фото: ілюстративне

Відео