В Україні піковий період смертей від коронавірусу, – вчені НАН | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні піковий період смертей від коронавірусу, – вчені НАН
10 Листопада, 16:09

В Україні піковий період смертей від коронавірусу, – вчені НАН

У Національній академії наук України повідомляють, що за кількістю позитивних ПЛР-тестів Україна пройшла піковий період захворювань на коронавірус. Про це свідчать результати аналізу захворюваності COVID-19 в Україні за минулий місяць.

Вчені НАН вважають, що за останні два тижні Україна пройшла найвищі показники захворювань. Динаміка кількості позитивних ПЛР-тестів знизилася на 15% за останні 10 днів.

Однак, на думку вчених, піковий період у контексті летальних випадків і госпіталізацій іще не пройдено. До 23 листопада вони прогнозують ще більше зростання кількості смертей через COVID-19.

Так само динаміка позитивних ПЛР-тестів у Києві свідчить про наближення пікового періоду.

Також у НАН підрахували, що за статистикою кожен п’ятий госпіталізований пацієнт із коронавірусом помирає в лікарні (відсоток летальності серед госпіталізованих 20%). Загалом летальність наразі тримається показника близькою до 3%.

За даними їхнього аналізу, серед вакцинованих шансів потрапити до лікарні з коронавірусом на 87% менше, ніж серед невакцинованих. Серед вакцинованих однією дозою – на 67% менше.

  • 0
  • 2971
Відео