Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні продають фальшиві довідки про негативний результат ПЛР-тесту
09 Вересня, 16:58

В Україні продають фальшиві довідки про негативний результат ПЛР-тесту

В Україні тепер можна купити довідку про негативний результат ПЛР на COVID-19 для виїзду за кордон. Про це заявив комерційний директор “Сінево” Микола Скавронський, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“На сьогодні ПЛР-тести роблять і для виявлення вірусу, і виконуючи формальні вимоги для виїзду за кордон або виходу з карантину. Що стосується здачі тестів для виїзду за кордон, то наразі на ринку вже існує деяка торгівля довідками “негативного результату” ПЛР для цього”, – розповів Микола Скавронський.

За такими схемами вже працюють деякі туроператори. Вони пропоную за умовно невеликі гроші туристам оформлення необхідної довідки навіть без здачі аналізу, зазначає Микола Скановський. Також можливе зниження цін та попиту на ПЛР-тести.

“Щойно буде внесено зміну до законодавства та ПЛР стане не єдиним обов’язковим для постановки діагнозу тестом, а, наприклад, можна буде робити аналіз на антиген до коронавірусу, ціна на які буде в рази нижчою, це призведе до того, що ринок ПЛР-аналізів за завищеними цінами відразу впаде. Тоді ПЛР-тести втратять свою ексклюзивність”, – додає Микола Скавронський.

Фото ілюстративне

Схожі новини