Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні спростили процедуру всиновлення дітей
01 Червня, 14:40

В Україні спростили процедуру всиновлення дітей

За даними Мінсоцполітики, в Україні на усиновлення чекають близько 17 тисяч дітей. При цьому потенційних батьків, які хочуть взяти таких дітей у сім’ю, трохи більше тисячі.

Міністерство соціальної політики спростило процедуру подання документів для охочих взяти дитину на виховання у сім’ю. Відповідне рішення ухвалив уряд, повідомляють на сайті міністерства.

«За результатами консультації людина зможе або переконатися у своєму бажанні та здатності бути усиновлювачем, або обрати іншу форму сімейного виховання – опіку, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, сім’ю патронатного вихователя, або зробити висновок про передчасність свого рішення», — йдеться у повідомленні міністерства.

Залишити запит щодо первинної заявки на усиновлення дітей можна буде під час особистої зустрічі або через портал «Дія». Крім того, служби у справах дітей не припиняють свою роботу та працюватимуть так само, як і раніше.

Представник Міністерства цифрової трансформації Денис Іванов уточнив, що запис на онлайн-консультацію з усиновлення буде доступний на порталі «Дія» в розділі «Сім’я».

«Вся інформація про кандидата підтягується автоматично. Авторизація відбувається через електронний підпис. Протягом 15 днів відповідна служба зв’язується із заявником і запрошує на консультацію. До речі, консультацію також можна буде відвідати онлайн і офлайн», — сказав Іванов.

За його словами, робота над наступними етапами цієї послуги продовжується — зокрема, до кінця серпня з’явиться можливість подати заяву для всиновлення дитини та кандидата на батька-опікуна онлайн.

Схожі новини