Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Україні створюють національну мережу АЗС, яка “триматиме” ціни на пальне
30 Травня, 12:44

В Україні створюють національну мережу АЗС, яка “триматиме” ціни на пальне

В Україні з’явиться національна мережа автозаправних станцій. Її планують створити за рахунок націоналізованих російських активів. Про це повідомив радник голови правління НАК Нафтогаз України Олексій Рябчин, пише Кореспондент.

“Зараз у процесі передачі близько 130-140 заправок, які були зібрані з російських активів. Це юридичний процес, який займе певний час. Дійсно, президент поставив завдання Нафтогазу, щоб ми створили конкуренцію на ринку”, – сказав він.

Додамо, раніше голова правління НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко пояснив, що йдеться про  націоналізовані заправки Glusco, які повʼязували із Віктором Медведчуком. Також до мережі можуть увійти АЗС «Укрнафти».

За словами Олексія Рябчина, створити мережу державних АЗС вирішили, щоб боротися з надмірно високими цінами на ринку пального.

“Коли ми бачимо, яким чином зросла вартість палива, і що оператори не справлялися з тією логістикою, було завдання створити своєрідний “хребет” АЗС, які зможуть допомогти ринку розвиватися. Тому чекаємо на остаточну передачу цих АЗС Нафтогазу. Фахівці вже приступають до вивчення цих об’єктів. Сподіваюся, що влітку буде остаточно вирішено юридичне питання”, – додав радник.

Додамо, раніше уряд скасував держрегулювання цін на пальне. Там очікують, що вартість дизпалива коливатиметься в межах 58 гривень, а бензину – 52 гривні. Учасникам ринку, які зловживають ситуацією, обіцяють санкції.

Схожі новини