В Україні введуть карантин вихідного дня: з якого часу діятиме і що працюватиме | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Україні введуть карантин вихідного дня: з якого часу діятиме і що працюватиме
06 Листопада, 09:18

В Україні введуть карантин вихідного дня: з якого часу діятиме і що працюватиме

Вчора, 5 листопада, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів про введення у країні так званого карантину вихідного дня. Зазначив, що він може почати діяти з наступного тижня. Про це Степанов сказав в ефірі телепередачі «Право на владу», передає Українська правда.

«Коли ми дивимося на ситуацію в країні, то розуміємо, що не можемо запровадити локдаун, як це роблять в деяких країнах. Ні на два, ні на три тижні. Тому ми змушені запроваджувати жорсткий карантин на суботу та неділю. Цими днями в нас працюватимуть продуктові магазини, аптеки і транспорт. Все інше не має працювати», – сказав міністр.

За словами Степанова, завдяки таким заходам вдасться розірвати ланцюги передачі вірусу, тому що люди менше контактуватимуть. Він уточнив, що це не буде 7-8 листопада. Припустив, що такий карантин уже може діяти з 14-15 листопада.

«Це точно не буде на ці вихідні. Ми розуміємо, що треба підготуватися. Я не виключаю, що ми будемо пропонувати це зробити вже з наступних вихідних, – додав. – Транспорт працюватиме і на вихідних, оскільки це критична інфраструктура. Все-таки навантаження у суботу-неділю набагато менше на транспорт. Закривати його ми не вбачаємо за потрібне. Цим шляхом не йде зараз жодна європейська країна».

Тепер рішення про посилення карантину повинен ухвалити уряд. Зазвичай, засідання уряду відбуваються в середу, однак їх можуть провести в інший день або скликати позачергове засідання. Ідея запровадити в Україні нові карантинні обмеження в Міністерстві охорони здоров’я виникла на тлі різкого зростання хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що раніше карантин вихідного дня запровадила Італія. Паралельно з цим, з 5 листопада там також ввели комендантську годину.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео